Sıkça Sorulan Sorular

 • Mia Decor markası sizin midir?

  Firmamız 1975 yılında mobilya sektörüne ilk girişimi olan “Anıl Doğrama” adı altında adım atmış ve Eskişehir’de mobilya alanında faaliyetlerine başlamıştır.

  Eskişehir mobilya sektörünün gün geçtikçe büyümesi ve piyasa şartlarının da değişmesiyle 1990 yılından itibaren “Taşpınar Mutfak Mobilya” adı altında mutfak mobilya ve dekorasyon ürünleri üretmeye başlamış, bu üretimlerini 2006 yılında açılan mobilya mağazasında tüketicilere sunmuştur.

  2013 yılı itibariyle tüm firmalarını kurumsal bir yapı anlayışıyla Mia Decor çatısı altında toplayarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

  Mia Decor olarak Eskişehir mobilya ve dekorasyon alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

  Mükemmelliğe ilk adım sloganımızdan yola çıkarak sizleri mutfak dolabı, banyo dolabı, tv üniteleri, duvar üniteleri, gardrop, genç odası, portmanto, sürgülü dolap, yüklük imalatlarımızı tasarım ve modellerimizi görmeniz için mağazamıza davet ediyoruz.

 • Neden Mia Decoru tercih etmeliyim?

  Mia Decor uzman ve profesyonel kadrosuyla tüm istek ve sorunlarınıza cevap verebilecek kabiliyettedir. Yapılacak olan ürünler ölçü alımından dolap kurulumuna kadar en ince detaylar düşünülerek minimum hata ile projelendirme ve imalat sürecinden geçmektedir.

  Yapılacak olan ürünün kaliteli, eksiksiz, zamanında, uygun fiyat politikası ve taksitlendirme seçenekleriyle siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız. 40 yılı aşkın bir süredir siz Eskişehirlilere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.

 • Ürünler kendi imalatınız mıdır?

  Eskişehir Emko Sanayi Sitesinde 600 m2 kapalı alanda son sistem makinelerle ürünlerimizi üretmekteyiz. Kendi üretimimiz olan ürünlerimizi kaliteli malzeme kullanarak, estetik ve görsel açıdan dikkat çekici bir şekilde uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız.

 • Mutfak dolaplarınızda kullanılan malzeme çeşitleri nelerdir?

  Mutfak dolaplarında isteğinize ve bütçenize göre değişik kalite ve yapılarda malzemeler kullanmaktayız. Örnek vermek gerekirse Lake, Akrilik, Membran, Laminalam ve Suntalem. Eskişehir mutfak dolabı modelleri ve malzeme seçeneklerini görmek için sizleri mağazamıza bekliyoruz.

 • Mutfak dolabı haricinde diğer ürünleri yapıyor musunuz?

  Tüm mobilya tasarım ve uygulamaları mevcuttur. Gardolap, yüklük, gömme dolap, duvardan duvara gardolap, şifonyer, komidin, yatak, baza, başlık, portmanto, kitaplık, duvar ünitesi, banyo dolabı, konsol, masa, sandalye, genç odası, bebek odası.

 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Yapılacak olan ürünün ölçüsü alındıktan sonra veya bize bir ölçü getirilirse üründe kullanılacak malzemeler ve detaylar değerlendirilerek fiyatlandırmasını yapıyoruz.

 • Sürgü kapaklı dolapta sürgüsünde sıkıntı yaşar mıyız?

  Tüm dünya ve ülkemizde olduğu gibi gelişen teknoloji ve aksesuarlarla sürgü mekanizmalı dolaplarda doğru uygulama yapıldığı takdirde herhangi bir problem oluşmamaktadır.

 • Banyo dolaplarında kullandığınız malzemeler ve kullanım ömrü nedir?

  Banyo ortamlarının oldukça nemli ve buharlı olduğu göz önünde bulundurularak kullanılan malzemenin kalitesi en üst seviyede olmalıdır. Malzemelerde 1. Sınıf Akrilik veya Membran tercih edilmelidir. Kullanılan malzemeye istinaden tercih edilen lavabo veya tezgah banyo dolaplarının kullanım ömrünü değiştirir.

 • Komple mutfak tadilatı yapıyor musunuz?

  İstenildiği takdirde fayans, doğalgaz, parke, su tesisatı ve elektrik işlerini profesyonel kadromuzla en kısa sürede 1. sınıf işçilikle komple mutfak tadilatı yaparak teslimatını gerçekleştiriyoruz.

 • Tüm ürünleri evin durumuna göre dizayn ediyor musunuz?

  Yapılacak olan tüm ürünlerde evin konumu ışık açısı kolon, kiriş ve kişilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarım ve modellemesini yapıyoruz.

 • Mutfak tezgahı yapıyor musunuz? Çeşitleri nelerdir?

  Mutfak tezgâhlarında hayatınız kolaylaştırabilecek ve uzun ömürlü tüm ürünler çeşitleri mevcuttur. Corian, Belenco, Çimstone, Granit, Akrikor, Mermerit.

 • 3 boyutlu proje çiziyor musunuz?

  Yaptırmayı planladığınız tüm ürünlerin yaşamınıza ve zevklerinize hitap edebilmesi için ürünlerimizin imalatı yapılmadan 3 boyutlu olarak bilgisayar ortamında tasarım ve modellemesini yapıp sunum yapıyoruz.

 • Size model göstersek evimize uygulayabiliyor musunuz?

  Göstermiş olduğunuz modeli evinizin durumuna göre en yakın tasarım ve modellemeyi yapmaya çalışıyoruz.

 • Banyo dolaplarında lavabo satışınızda var mıdır?

  Banyo dolaplarında tasarıma göre tüm lavabo ve tezgahları mevcuttur.

 • Portmanto çeşitleriniz nelerdir?

  Evinizin durumuna göre sürgülü, kapaklı, lambiri, alt dolap, üst dolap, dar mekan aksesuarlı dolap uygulamalarımız vardır.

 • Mutfakta yaşam alanı nasıl bırakılabilir?

  Mutfağınızda gerekli depolama alanları bırakıldıktan sonra geriye kalan yerlerde en uygun şekilde sedir, masa, oturma alanı tasarım ve modellemeleri yapılmaktadır.

 • Duvardan duvara yaptırmış olduğumuz gar dolaplarda hem yüklük hem gardırop uygulanabiliyor mu?

  Yapmış olduğumuz çalışmaların hepsine ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarım ve modellemesi gerçekleşir.

 • Dolapların aksesuar ve kulplarını seçebiliyor muyuz?

  Dolapların tüm aksesuar ve kulpları showroom da mevcuttur.

 • Ürünlerde kaç yıl garanti veriyorsunuz?

  Yapmış olduğumuz tüm ürünlerin Mia Decor kalite ve güvencesinde olup aksesuar arızalarına 2 yıl ücretsiz değişimi yapılır.

 • Ödeme şekilleriniz nelerdir?

  Ürünlerin fiyatı çıktıktan sonra bizi tercih eden siz değerli müşterilerimizi sıkmadan en uygun şekilde ödeme planlarını gerçekleştiriyoruz. Kredi kartına 9 taksit. Anlaşmalı banka kredi uygulamalarıyla 36 aya varan vade ve taksit seçenekleri sunuyoruz.

 • Sipariş verdiğim ürünler montaj tarihinde gelir mi?

  Ürünlerin ölçüsü alınıp projelendirme, tasarım aşaması bittikten sonra yapılacak olan ürünün 3 boyutlu tasarımı ile birlikte sözleşme mukabilinde size de uygun bir tarihte montaj günü belirlenecektir. Belirlenen montaj gününde herhangi bir aksaklık olmayacaktır.

 • Başka markaların dolap ve montaj tamirini yapıyor musunuz?

  Mia Decor Eskişehir firması olup kurumsal bir yapı anlayışıyla kendi tasarım ve modellerini üretmektedir. Başka markaların yapmış olduğu dolapların kurulum bakım ve tamir işlerini yapmamaktadır.

 • Şehir dışına iş yapıyor musunuz?

  Mia Decorun uzman profesyonel kadrosuyla siz değerli Eskişehir dışındaki müşterilerimize de hizmet vermektedir.

 • Çelik kapı, oda kapısı yapıyor musunuz?

  Mia Decor uzman olduğu alanda mobilya sektöründe hizmet vermektedir. Çelik kapı ve oda kapılarında Mia Decor gibi kalitesini ispatlamış çözüm ortaklarıyla çalışıyoruz.

 • Komple banyo tadilatı yapıyor musunuz?

  Tadilat istenilen banyoyu yeni modern çizgilerle baştan aşağıya yeniliyoruz.

 • Gardolap ve portmantolarda kullanılan malzeme nelerdir?

  Gardolap ve Portmantoların gövde aksamında Starwood 1.sınıf E1 sertifikalı kanserojen madde içermeyen malzeme ve aksesuarlardan oluşturuyoruz. Kapaklarda ise Akrilik, Membran, HG Glos malzeme uygulamalarımız mevcuttur.

 • Toplu proje işleri yapıyor musunuz?

  Mia Decorun uzman ve profesyonel kadrosuyla büyüklü küçüklü tüm proje işlerinizde çözüm ortağınız oluyoruz.

 • Televizyon ünitesinde kullanılan malzemeler nelerdir?

  Televizyon ünitelerinde gövde ve kapaklar Lake, Akrilik, Membran olarak tasarım ve modellemesi yapılmaktadır.

Web Tasarım